Palringo

Palringo dla Mac

Komunikator nie tylko na komórki

Palringo to darmowy komunikator internetowy. Może się on łączyć z własną siecią, a także Gadu-Gadu, Google Talk, MSN oraz Jabberem i innymi popularnymi protokołami.Palringo charakteryzuje się bardzo przejrzystym i eleganckim interfejsem. Do... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wiele obsługiwanych protokołów
  • Lokalizacja użytkowników
  • Stabilne działanie

Wady

  • Wymaga założenia konta Palringo

Doskonały
9

Palringo to darmowy komunikator internetowy. Może się on łączyć z własną siecią, a także Gadu-Gadu, Google Talk, MSN oraz Jabberem i innymi popularnymi protokołami.

Palringo charakteryzuje się bardzo przejrzystym i eleganckim interfejsem. Do dyspozycji mamy dwie zakładki, na pierwszej z nich widać statusy podłączonych komunikatorów, a na drugiej nasze kontakty. Aby skorzystać z komunikatora należy założyć sobie konto w Palringo. Pozwala ono rozmawiać z innymi użytkownikami tego programu. Oczywiście możemy via Palringo porozumiewać się z użytkownikami GG, Gtalk, Facebook, MSN, czy Jabber.

Palringo nie posiada zbyt wielu zaawansowanych funkcji i w tym przepadku prostota jest wielką zaletą. Na osłodę, jeśli nasi znajomi korzystają z tego programu w wersji mobilnej, możemy poznać ich lokalizację i udostępnić im naszą, dzięki specjalnej opcji. W trakcie testów nie stwierdziliśmy żadnych problemów z obsługa statusów GG, ani nieprawidłowości w funkcjonowaniu programu.

Palringo to niezbyt skomplikowany i stabilny komunikator. Pozwala korzystać z wielu protokołów na raz i radzi sobie z ich obsługą znakomicie.

Palringo obsługuje następujące formaty

MSN, Yahoo, AIM, Gadu-Gadu, ICQ, XMPP/Jabber, Facebook, GTalk, iChat

Najczęściej pobierane Czaty i komunikatory na mac

Palringo

Download

Palringo 1.01

Opinie użytkowników o Palringo

  • Jarosław Ciesiółkiewicz

    według Jarosław Ciesiółkiewicz

    dobry program ale jeszcze nie to co bym chciał.na teraz może być

Sponsorowany×